Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Posted by on Şubat 13, 2013 in Bir Erkeği Etkilemenin Yolları | 3 comments

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Bir erkeği etkilemenin yolları, zamanla öğrenilebilecek bir dizi davranışlarda gizlidir. Erkeklerin etkilendikleri pek çok faktörden bahsedebiliriz. Kimi erkekler için hiç anlamı olmayan bazı davranışlar, bazı erkekleri derinden etkileyebilir. Bunlar kişilerin gelişim süreçleri ya da daha önce hayatlarına dahil ettikleri kadınlarla ilgili kalıntılar olabilir. Burada bahsedeceğimiz konu ise erkeklerin etkilendikleri genel hareketler ve davranışlar olacaktır.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları arasında şunlar vardır:

  • Bakış ile etkilemek: En önemli etkileme yollarından bir tanesi gülümseyerek bakmaktır. Gülümseyen bir yüz, açmış bir çiçeğe benzer. Ve ikili ilişkilerin anahtarıdır.
  • Beden Duruşu ile etkilemek: Beden Duruşunuzun uzaktan bile algılandığını ve insanların kafasında sizin ile ilgili bir imge oluşturduğunu unutmayın. Diğer bir etkili yol ise, hangi ortamda olursanız olun zarif ve kendinden emin bir duruş sergilemektir.
  • Elbise, ayakkabı ve aksesuarlar ile etkilemek: Kendinize ait bir giyim-kuşam üslubunuzun oluşu çok önemlidir. Tıpkı konuşma tarzınız gibi giyim kuşamınız da sizin kişiliğinizi yansıtır. “Tencere yuvarlanır kapağını bulur” sözünü unutmayın. Hayat standartınızı yükseltmek istediğinizde, bütün bunları değiştirmek, geliştirmek gerekebilir.
  • Koku ile etkilemek: Güzel kokunun etkisini herkes bilir. “Bir Erkeği Etkilemenin Yolları” arasında duş aldıktan sonra güzel bir koku sürünmek de vardır.
  • Saç şekli ve rengi ile etkilemek: Günümüzde saçın şekli, canlılığı ve rengi bir kadının kişiliğinin, kendine güveninin ve başarısının bir ölçüsüdür. Tıpkı konuşma ve giyim-kuşam üslubu gibi saç renginizin, saçınızın canlılığının ve biçiminin de bir üslubu olduğunu unutmayın.
  • Ses Tonu ile etkilemek: Ses tonunuzu iletmek istediğiniz mesaja uygun bir şekilde kullanın. Ses tonunuzu bir ilişkiyi başlatabileceğiniz gibi, yine ses tonunuzu kullanarak bir ilişkiyi sona da erdirebilirsiniz. Bu örnek Bir Erkeği Etkilemenin Yolları‘ndan ses tonu kullanımının ne kadar önemli olduğunu göstermek için yeterlidir.

Sevdiğiniz bir erkekten ayrıldığınızda, yalnız kalmayın. Bir köşeye çekilip yalnız kalmak, depresyona davetiye çıkarmaktır. Olumlu insanlar ile birlikte olun. Geleceğe yönelik umutlu olun. Elinizde iki seçenek olduğunu unutmayın: “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” veya “Eski İlişkiyi Tamamen Bitirmek”. Doğru bir karar vermek için güçlü ve olumlu bir ruh halinde olmak zorundasınız. Aşırı duygusal olduğunuz anlarda, salya sümük ağladığınız anlarda bir karar vermekten kaçının. Unutmayın ki, aşırı duygusal olmak ve böyle davranmak ‘Duygusalcılık’ adlı bir hastalıktır. Eğer aşırı duygusallık ile karar alırsanız, muhtemelen arzu ettiğiniz hedefe ulaşamazsınız ya da yanlış bir hedef belirlersiniz. Bazen “Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak” gerekir, bazen de “Eski İlişkiyi Tamamen Bitirmek” gerekir. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararı vermek gerekir.

bir erkeği etkilemenin yolları

Bir erkeği etkilemeninn en ekili yolu, gülümseyetek bakmaktır.

Bir Erkeği Etkilemek Sanatı’nın Sırrı

Bir Erkeği Etkilemek Sanatı’nın Sırrı şudur:

Hoşlandığınız erkek ile konuştuğunuzda, olumlu sözler sarfederken, bu sözlere uygun olumlu bir ses tonu ve olumlu bir beden dili sergilerseniz, size olan güveni artacaktır. İlişkinizdeki açıklık ve uyum artacaktır. İyi bir ilişkinin sırrı, İyi İletişim kurmaktır.

Kötü bir ilişkinin sebeplerinden biri de, Kötü İletişim’dir. Eğer hoşlandığınız erkek ile konuşurken, olumlu sözler sarf ederseniz, fakat bunun yanında olumsuz bir ses tonu kullanırsanız ve olumsuz bir beden dili sergilerseniz, size olan güveni sarsılacaktır. İlişkinizde muğlaklık ve uyumsuzluk artacaktır. Yapacağınız her şey, bu erkekte gerginlik, güvensizlik ve kafa karışıklığı yaratacaktır.

Dolasıyla Bir Erkeği Etkilemek Sanatı’nın Sırrını öğrenmek ve uygulamak istediğinizde, konuşmadığınız zamanlarda da, beden diliniz ile mesajlar gönderdiğinizi unutmayın.

erkeklerin-prensesi

Erkekleri Etkileme ve Kendine Bağlama Sanatı

Bu konudaki araştırılarımızı sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz. Beden Dili kadar önemli başka hususlar da var. Peki nedir bunlar? “Erkekler Neden Kötü Kızlardan Hoşlanır”. “Kötü” kelimesini gerçek anlamda kötülük olarak düşünmeyin. Kelimenin içine yüklenen anlam düşünülen anlamda bir kötülük değil. Anlamanın en güzel yolu “Erkekleri Etkilemenin Yolları” adlı kitabı okumaktır. Kitap içinde bir erkeği etkilemek ve Kendine bağlamak için neler yapılması gerektiği adım adım anlatılmış. Erkekler Nasıl Değiştirilir? Aşk dolu gözlerle bakmasını nasıl sağlarsınız? Bu ve buna benzer pek çok sorunun cevabını bu kitapta bulabilirsiniz. Arkadaşlarınıza sorup cevap bulamadığınız pek çok sorunun çözümünü öğrenmek ve kitabı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Bir Erkek İle Flört Etmek

Kadınlar çoğu kez, hali vakti yerinde olan erkekler ile ilgilenir. Kendisine yüksek bir yaşam standartı verebilecek, sağlıklı çocuklar yetiştirebilecek bir erkek arar. Her gün bu ümit ile bir beklenti içinde yaşar. Bu beklentilerden dolayı erkekleri etkilemenin yolları konusu, çoğu kadını ümitsizliğe sevk eden bir konudur.

Eğer kadınlar erkeklerin beden dilini doğru okumayı ve erkekler ile iletişim kurarken, doğru bir beden dili sergilemeyi öğrenirlerse, Cezbetmek Sanatı’nı kullanabilirler.

Bir erkek ile flört etmek düşüncesi sizi utandırıyor mu ya da sinirlendiriyor mu?

Hoşlandığınız bir erkek ile karşılaştığınızda, önce derin bir nefes alın. Kendinizde güçlü ve olumlu bir ruh hali oluşturun. Bedeniniz dik dursun. Omuzlarınızı geriye doğru çekerek başınızı yukarıya doğru kaldırın. Uygun bir şekilde göz teması kurun. Gülümseyin. Kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve daha iyi bir iletişim kurabileceksiniz. Bu sayede hoşlandığınız erkeğin, sizin yanınızda iken kendini rahat hissedişini de sağlamış olacaksınız.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları üzerine daha derin bilgi almak istiyorsanız, Sözel Olmayan İletişim adlı linke tıklayarak Beden Dili Setine ulaşabilirsiniz. Bu set, yalnızca ikili ilişkilerinizin kalitesini arttırmak ile kalmayacak, bütün ilişkilerinizde nasıl davranmak gerektiği konusunda sizi geliştirecek.

Benzer Konular:

3 Comments

  1. aaaa bir erkegi sadece gerçekten seven etkiler

  2. Merhaba, ben bu yazınızı gerçekten çok beğendim. Güzel yazılarınızın devamını dilerim.

  3. çok güzel çok sewdiğim biri war oda bana karşı ilgili ama daha çıkmıyoruz çok güzel bir yazı

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 17 =