Erkekleri Etkilemek İçin Flört Taktikleri

Posted by on Eylül 30, 2016 in Erkekleri Etkilemek İçin Flört Taktikleri | 0 comments

Erkeklerin Flört Beden Dili İşaretleri

Erkekleri etkilemek ve Erkekleri kendine bağlamak konularında onlarca yazı okuduğunu biliyorum. Genelde klişeleşmiş “Makyaj yap”, “Sosyal Ol”, “Güzel giyin” vb. taktikler olayın tamamen başka bir yönüne odaklanmana sebep oluyor. Erkekleri etkilemenin tamamen görsellikle ilgili olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Nedenini sohbetimizin ilerleyen bölümlerinde konuşuyor olacağız. Bugün bakış açında bir değişiklik yapmanı istiyorum. Onun için ön yargılarını  ve “Hangi saç rengi?” gibi soruları bir kenara bırak.

Bugünkü konumuz “Flört”, flört ederken kullanılması gereken işaretler ve taktikler üzerinde duruyoruz…

Neden mi? Cevabı oldukça basit aslında. “Hepimiz beğenilmek ve beğenildiğimizi duymak isteriz”. Sadece kadınlar değil, erkekler de övülmek ve takdir edilmek ister. Beğenildiğini bilmek her insanın hoşuna gider ve beğendiğini gösteren insan çevresindeki çekim alanına kendini kaptırır.

Şimdi akla hemen “Tanışmadan beğendiğimi nasıl söyleyebilirim?” sorusu takılıyor. Durup dururken bir erkeğin yanına gidip “Çok güzel giyinmişsin, saçların da çok hoş, senden hoşlandım” demek imkansız gibi neredeyse. Tabi ki bunu yapanlar da yok değil. Sonuçta o da bir yöntem…

Nasıl? Cevabı “Flört Beden Dili İşaretlerinde” yatıyor. Flörtün “hafif gözükmek”, “hafif kadın” gibi anlaşılmalara sebep olduğunu biliyorum. Ama her kadının flört ettiğini sakın unutmayın. Bilinçdışı olarak kadınlar flört ederler. Yani aslında flört korkulacak bir durum değildir. Öte yandan bakıldığında “Hoşlandığın erkeğin senin farkına varmasını sağlamanın en masum yolu flört’tür”.

etkili flört rehberi kitabı

Flört Konuşmadan Etkilemektir

Şimdi bakış açısını değiştirelim. Bir erkeği etkilemek için kadınlar hep kendilerine odaklanırlar. Buna bir itirazım yok. Bakımlı kadın dikkat çeker. Ama hoşlandığın erkeği etkilemek için yeterli midir? Anahtar kelime ona onun ne kadar “Dikkat çekici”, “Yakışıklı”, “Bakımlı” olduğunu söylemektir. Tanışmadan, sohbet etmeden karşı cinse “sen çekicisin ve senden hoşlandım” demenin yolu “Flörtte beden dili işaretlerinden” geçer.

İltifat etmenin iletişim kanallarını nasıl açtığını biliyor olmalısın. Flört beden dili işaretleriyle bir çeşit “iltifat” gerçekleştiriyorsun ve ona iltifat ederek onu kendi çekim alanına dahil ediyorsun. Flört için hazırlanan “Etkili Flört Rehberi” kitabının sayfasında da aslında tam olarak bu açıklanıyor.

Erkekleri etkilemek için gerekli tüm flört taktikleri Etkili Flört Rehberinde var. Bakış açını değiştirmek için etkili flört rehberi’ni indirermek için buraya tıkla.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 4 =