Erkeklerin Prensesi

Posted by on Şubat 11, 2016 in Erkeklerin Prensesi | 0 comments

Erkeklerin Prensesi Olmak

Erkeklerin prensesi kitabı hakkında birkaç kelime ederek başlamayı düşünmüştüm. Sonra karar değiştirdim. Neden mi? Erkeklerin prensesi kitabı ya da tam adıyla “Erkeklerin prensesi ve yatağın prensesi” kitabı oldukça değerli bilgilerle donatılmış. Hemen içeriğine girmek doğru gelmedi.

erkeklerin-prensesi

Erkeklerin beden dili adına pek çok yazı kaleme aldık. Flört ederken erkeklerin beden dilini okumak, erkeklerin beden dili şifrelerini çözmek elbetteki önemli ve kayda değer bilgiler. Ne var ki elde ettiğin verilerle ve bilgilerle ne yapacağını bilmiyorsan hiç bir işe yaramaz.

Meteoroloji uzmanı hava tahmini yapmak için cihazlar kullanır. Havadaki gazların seviyesine, atmosfer basıncına, bulut görüntülerine, uzay fotoğraflarına ve daha fazlasını kullanarak tahminlerde bulunur. Daha önce gerçekleşen hava olayları sırasındaki verilere bakılarak tahminler neredeyse kusursuz şekilde ortaya çıkarılır. Sen ya da ben aynı verilere bakarak tahminlerin yakınından bile geçemeyiz. Neden? Çünkü verileri okumayı bilmiyoruz. Daha önce hiç tecrübemiz yok ve düştüğümüz durumu normal kabul edebiliriz. O nedenle meteoroloji uzmanlarına güvenip onların verdiği hava tahminlerinin gerçekleştiğini gördüğümüzde artık şaşırmıyoruz. Çünkü bilimsel gerçekler ortada.

Erkekler Konusunda Uzman Olmaya Gerek Var mı?

Erkeklerin prensesi olmak için meteoroloji uzmanını yaptığı gibi test yapmamız mümkün değil. Onlarca, yüzlerce erkek üzerinde test yapamayız. Yeni meteoroloji uzmanları da geçmişte yaşanan olayları, tahminleri inceleyerek sonuç çıkartıyorlar ve başarılı oluyorlar.

Artık Erkeklerin Prensesi kitabına dönebiliriz. İşte ilişki uzmanları kadın-erkek dünyasında sorun yaratan olay ve olay dizilerini ele alıp sonuç çıkarmışlar. Kaçınmak, önlemek ve mutlu olmak adına neler yapılması gerektiğini incelemişler. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok daha doğrusu o sancılı ve zor yolu tekrar aşmaya gerek yok. Enerjini ilişkini mutlu şekilde devam ettirmek adına kullanmalısın.

Şunu unutma ki; kavgasız, tartışmasız ilişki olmaz. Nerede duracağını bilmek gerekir. Erkeklerin prensesi kitabı sayesinde onun hayatında vazgeçilmez bir yerin olacak. Erkeklerin beden dili sinyallerine bakarak verdiğiniz mesajların yerine ulaşıp ulaşmadığını da öğrenebilirsiniz.

Erkeklerin Prensesi Kitabı Ne Anlatıyor?

Kitabı 2 ayrı bölümde düşünmekte fayda var. İlk bölüm günlük hayatın içinde erkeğini nasıl mutlu edeceğini ve yönetebileceğini anlatıyor. Zihin altı mesajlarla istediğini yaptırabilir ve mutlu olabilirsin. İstediğini yaptırmak derken onun köleleşmesinden bahsetmiyorum tabi ki. O zaman ilişkinin bir tadı olmazdı. Sana karşı ilgili, sevecen ve düşünceli olmasından, gözünün senden başka birisini görmemesinden bahsediyorum.

Kitabın ikinci bölümü daha çok yatakta erkekleri etkilemekle ilgili. Erkeklerin günlük hayatta ve yatakta aradıklarını bulması dışarıya olan eğilimi törpüler. Sadık ve mutlu olurlar.

Zaman kaybetmeden erkeklerin prensesi kitabını okuyarak erkeğinin prensesi olabilirsin. Sihirli etkileri olan kelimeleri öğrenecek, zihnini kontrol edeceksin. O farkında olmadan hükmedeceksin. Potansiyel zaten var kullanmayı öğrenmek gerek. Erkeklerin prensesi kitabını okumak ve indirmek için buraya tıkla.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 16 =