Erkeklerle Nasıl Flört Edilir?

Posted by on Ekim 24, 2016 in Erkeklerle Nasıl Flört Edilir? | 0 comments

Erkeklerle Nasıl Flört Edilir?

Erkeklerle nasıl flört edilir? Evet temel sorumuz bu, ancak flört’ün tam olarak ne olduğunu kavramakta fayda olduğunu düşünüyorum. Çünkü flört dediğimiz süreç aslında kendi içinde oldukça uzun soluklu bir süreçtir. Kadınların hedeflerine ulaşmak için kullanabilecekleri son derece etkili araçtır.

Flört genellikle insanların tanıştıktan sonra birbirlerini tanımak adına birlikte geçirdikleri zaman olarak adlandırılır. Flört döneminde kadın ve erkek birbirini tanıyarak vakit geçirir. Gelecekte aynı çatı altında yaşayıp yaşayamayacaklarına karar verirler. Flört’ün evrelerinden birinin “Tanımak adına vakit geçirmek” olduğunu kabul ediyoruz. Peki o aşamaya gelene kadar yani “ilk tanışma” aşamasında ne yapıyoruz? Yine flört ediyoruz. Beden dili işaretlerini kullanarak hoşlandığımız erkeğe ya da kadına sinyaller gönderiyoruz.

İlk karşılaşma aşamasında ya da ilk konuşma esnasında beden dili işaretleri kullanılır. İlgi ya da ilgisizlik net şekilde ifade edilir.

etkili flört rehberi kitabı

Erkeklerin Flört Beden Dili İşaretleri

Erkeklerin flört beden dili işaretlerini ilgili yazıda kaleme almıştık. Bugün kadınların nasıl flört beden dili kullanmaları gerektiği üzerinde durmayı düşünüyorum. Erkeklerle nasıl flört edilir? iç yüzüne baktığımızda flört sürecini kadınların yönettiğini görebiliriz. Flört’ü kadın başlatır ve yönetir. Kadın bunu bildiğinde ya da kontrol etmeyi öğrendiğinde erkeği flört süresinde yönetebilir, amacını anlayabilir ve daha da önemlisi kendi amaçları doğrultusunda onu yönlendirir.

Flört sürecinin büyülü dokusu beden dili işaretlerinin gözden kaçmasına sebep olmaktadır. Gözlem yeteneği bilgi ile birleştiğinde karşı konulamaz bir cazibe haline gelmek mümkün. “Karşı konulamaz cazibe” vb gibi kelimeler kullanıldığında bazen ürkütücü geldiğini biliyorum. Hedef erkeklerin hafife aldığı kolay kadın imajı çizmek değil. Aksine beden dili işaretlerini kullanmayı öğrenmediğinizde bu durumlara düşebilirsiniz.

Ahmet Yusuf Özbilen’in hazırladığı etkili flört rehberini okumanızı tavsiye ederim. Flört’ün her aşamasını adım adım öğrenmek mümkün. Beden dilini hafife almayın. Özel yaşantınızda, iş hayatınızda çevrenizdekiler üzerindeki etkiniz konuştuklarınızdan çok yaptıklarınızla ilgilidir.

  • Sözü dinlenen
  • Güven veren
  • Çevresindekileri etkileyen
  • Farkına varılan
  • Sevilen, sayılan

birey olmak büyük ölçüde kullandığınız beden dili ile de ilgilidir. Eşinizi dostunuzu dinliyorsunuz ama karşınızdakinin etkilenmediğini mi fark ediyorsunuz? Ya da sürekli olarak “Ya zaten bunu ben sana söylemiştim. Ben söyleyince olmuyor da Mehmet  / Ayşe söyleyince mi oluyor? ” şeklinde dert mi yanıyorsunuz?

İlgi duyduğunuz erkek sizi fark etmiyor mu? O zaman eksiklerinizi görün ve kişisel gelişiminizi tamamlayın. Unutmayın yatırımın en güzeli insanın kendine yatırım yapmasıdır.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + twelve =