Hoşlanan Erkeğin Beden Dili

Posted by on Ocak 17, 2013 in Hoşlanan Erkeğin Beden Dili | 0 comments

Hoşlanan Erkeğin Beden Dili

Hoşlanan Erkeğin Beden Dili işaretleri nelerdir? Aşk, hoşlanmak, sevgi, samimiyet, arkadaşlık keşke bunları anlamak kolay olsaydı. Bu sayede hoşlandığınız bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, sizi sevip sevmediğini ya da sizinle sadece samimi bir arkadaşlık niyeti olup olmadığını hemen anlayabilirdiniz. Bazen insanları anlamanın, 4 yol ağzındaki trafik lambalarını anlamak kadar kolay olmasını isteriz. Kavşağa geldiğimizde kırmızıysa DUR! Sarıysa HAZIRLAN! Yeşilse GEÇ! Ne kadar basit olurdu. Hoşlandığınız bir erkekle karşılaştınız hemen rengine bakıp anlayabilseniz, ne güzel olurdu değil mi? Peki size bunun mümkün olduğunu söylesem. Kendinizi eğitmekle, erkeğin beden diline bakarak onun KIRMIZI, SARI ya da YEŞİL olduğunu anlayabileceğinizi söylesem? Tuhaf gibi gözüküyor biliyorum ama gerçek. Bilimsel araştırmalar, insanların içinde yaşadıkları duyguları Sözel olarak dışarı vurmasalar bile BEDEN DİLİ işaretleriyle anlattıklarını ortaya koymuştur.

Hoşlanan Erkeğin Beden Dili olur mu?

Aslında bunu anlatman pek çok yolu var. Ben aldığım Beden Dili eğitiminden sonra kendimi izci gibi hissediyorum. Bunu şu örnekle açıklamak istiyorum. Artık kampa gittiğimde kendimi daha farklı hissediyorum. Eskiden kamp sırasında bir patikada izler gördüğümde ki genellikle görmezdim. İzlerin kime ya da hangi hayvana ait olduğunu bilmezdim. Bir geyik veya ceylan fotoğrafı çekmek istediğimde elimde fotoğraf makinesi saatlerce beklerdim. Bir tanesi önümden geçecek te bende fotoğrafını çekeceğim. Tabi bu hiç bir zaman olmadı. Çünkü rüzgar, mekan ve vakit gibi etkenler benim amacımdan uzaklaşmama neden oluyordu. Ters yönde durduğum için rüzgar benim kokumu her yere yayardı. Beklediğim yerler geyiklerin asla gelmeyecekleri yerlerdi. İzcilik ve iz sürmek üzerine aldığım eğitimden sonra ayak izlerini ve işaretleri okumayı öğrendim.

Şimdi konumuza dönersek, aldığım BEDEN DİLİ eğitiminden önce insanların gerçek düşüncelerini anlayamazdım. Kelimelere bakarak benden hoşlandığını düşündüğüm insanların aslında numara yaptıklarını ya da söyledikleri sözleri sadece söylemek için söylediklerini anlamazdım. Her hangi bir ortamda rahatsız olduğumda beni rahatsız eden şeyin sebebini bilemezdim. Ama artık insanların beden dilini okuyabiliyorum. Söyledikleri sözler ile beden dilleri uyuşmadığında doğruyu söyleyenin Vücutları olduğunu biliyorum. Sadece biraz emek ve araştırma hepsi bu kadar. Bu verdiğim örnekler ışığında başlığı cevaplarsak; Evet ” Hoşlanan Erkeğin Beden Dili” olur. Size kendisi hakkında açık ve net fikirler verir.

Hoşlanan Erkeğin Beden Dili Hareketleri Nelerdir?

Hoşlanan erkeğin beden dili, sihirli bir kelime gibi. Sözler yanıltıcı olabilir ya da hiç konuşmuyor olabilirsiniz. Sadece uzaktan uzağa bir göz teması Hatta göz teması olmadan bile sizinle ilgili düşünceleri hakkında bilgiler toplayabilirsiniz. Bunun için özel olarak hazırlanmış “Beden Dili” eğitim seti ile tüm hayatınıza farklı bir artı katabilirsiniz. Her gün onlarca şey okuyorsunuz. Gazete, dergi, fal, roman, hikaye bunların hepsini hem kendinizi iyi hissetmek hemde bilgi edinmek için okuyorsunuz. Bence size doğrudan etki edecek, erkek arkadaşınızla, kız arkadaşınızla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla kısacası tüm insan ilişkilerinizde başarılı olmanızı sağlayacak olan “Beden Dili” eğitim setini mutlaka okumalısınız. Sözel Olmayan İletişim ve Beden Dili Eğitimi için Tıklayın. Aslında bu eğitim ile erkekler için vazgeçilmez bir konuma gelebilirsiniz. Hoşlanan erkeğin beden dili ilgili yazı dizisine “Hoşlanan Erkeğin Beden Dili Hareketleriyle” devam edeceğiz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 4 =