X

Onu Elde Et Kitabı

Onu Elde Et Kitabı PDF

Hoşlandığı erkeği elde etmek ve uzun süreli mutlu ilişki yaşamak tüm kadınların rüyasıdır. Ancak Türk kadınlarının önüne sunulan örnekler maalesef genel yaşam tarzına pek uymayan örnekler olarak karşımıza çıkıyor. Onu Elde Et kitabında ise çok doyurucu bilgilere yer verilmiş. Kitap erkeklerin geçici hevesi olmak yerine onun gözünde vazgeçilmez bir yere sahip olmanın yöntemlerini anlatıyor.

Bir erkek var, ondan hoşlandın. Sevgilin olmasını istiyorsun ama nereden başlayacağına kadar veremiyorsun. İlk adımı sen mi atacaksın? Ya onun gözünde hafif bir duruma düşersen, senin hakkın olumsuz bir ilk izlenim edinmesini istemiyorsun. O zaman şimdi ne olacak? Bir başkası gelip alacak ve sen de düşündüklerinle kalacaksın.

Senin farkına varmasının bir yöntemi olmalı. Hatta daha da ileri gidersek farkına varmakla kalmamalı, sana aşık olup uzun süre birlikte olmayı istemeli.

İşte Tam da Bu Yüzden Onu Elde Et PDF Kitabını Öneriyorum

Onu elde et kitabı PDF formatında hazırlanmış bir e-kitaptır ve buradan indirebilirsin. Kendine bile itiraf etmekte zorlandığın gizli duygularını kimseyle paylaşmak zorunda kalmadan çözüm bulabileceğin rehber bir kitap. Senin gibi düşünen yüzlerce kadın olduğunu biliyorsun sanırım. Ama yanılıyorsun, sadece yüzlerce değil. Binlerce hatta on binlerce kadın senin yaşadığın açmazları yaşıyor.

Onu Elde Et kitabının yazarları da bu sorunun farkında. Erkekler üzerinde yapılan bilimsel araştırmalardan faydalanıp, kadının doğasında buluna büyü ile harmanlayıp ortaya bu kaynağı çıkarmışlar. Kitap oldukça sade ve basit bir dille karşılaşabileceğin tüm sorunları ele alıyor. Adım adım yol göstererek hoşlandığın erkekler mutluluğun kapısını açmana yardımcı oluyor.

Her şeyden önce bu kitabın bir büyü kitabı olmadığını bilmeni isterim. Ama büyülere inanıyor ve sevdiğin erkeği büyü ile kendine bağlayacağını düşünüyorsan sana en etkili aşk büyüleri kitabını önerebilirim. Konu hakkında ilginç görüşler var. İnternette okuduğum bir yazı oldukça dikkat çekiciydi. İçinde 50 – 60 adet aşk büyüsünün yer aldığı bir kitaptan bahsediliyor. Aşık Etme Duası yazısının sonundaki linki tıkla ve en etkili aşk büyüleri kitabını indir.

Biz yolumuza kişisel gelişim yönünden devam edeceğiz. Erkeklerin bile farkında olmadıkları zayıf noktalarını kullanarak onların dikkatlerini çekmek mümkün. Bilinç altına göndereceğiniz mesajlar sana ilgi duymasını sağlayacak. Sonra atacağın adımlar ise bu ilgiyi canlı tutmana ve onu kendine bağlamanı sağlayacak. Acele etmeye gerek yok. Adım adım ilerlenecek.

Onu Elde Et Kitabı İçinde Neler Var?

Kitabın içeriği zengin ve doyurucu.İlk karşılaşmadan sevgili olma aşamasına kadarki yolculuğunda sana eşlik ediyor olacak. Tabi ki her erkek kendi hamurunda yoğrulur. Zevkleri ve değerleri değişir, önemli olan onun zevklerine göre kendini şekillendirmek değildir zaten. Genel değerlerden yola çıkarak onu etkilemek ve senin farkına varmasını sağlamak. Nasıl olacak?

Bir noktayı açıklığa kavuşturalım. Onu elde et e-kitap olduğu için kitabı cep telefonu, tablet ya da masaüstü bilgisayarı gibi ortamlarda rahatlıkla okuyabilirsin. Gizlemekle uğraşmayacaksın. İstediğin istediğin yerde bilgilere ulaşabilirsin.

Onu elde et kitabının başlıkları;

 • Kendini tanı
 • Erkeklerin bilinçaltına hitap et
 • Sana ilgi duyması için sebepler yarat (Seni gelip geçici bir heves olarak görmesine izin verme)
 • Eksiklerini tespit et ve zincirlerini kır
 • Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır
 • Erkeklerin hayallerini hangi kadınlar süsler
 • Erkeklerin beden dili sinyalleri
 • Kendi beden dilini tanı ve onun bilinçaltına mesajlar gönder
 • Ne kadar değerli bir kadın olduğunu göster
 • Sevgili olamanın ilk adımları
 • İlk izlenimin önemi
 • Sorunlar ve Çözümler
 • Mutlu son

Ben sadece an başlıkları verdim. Arada geçişler de bulunuyor. Kısacası onu elde et kitabı seninle hoşlandığın erkek arasında sağlam bir köprü kurmana yardımcı olacak.

Onu Elde Et PDF Kitabının Farkı

Kitap içerdiği bilgilerle fark yaratıyor. Bugüne kadar öğrenilmiş ve işe yaramayan klişe taktikler ve söylemler yerine yaratıcı ve güçlü yöntemleri seninle tanıştırıyor. Daha önce aklının ucundan bile geçmeyecek kadar basit yöntemlerle nasıl ilgiyi üstüne çekebileceğini anlatıyor.

Erkeklerin bilinçaltına hitap etme teknikleri beden dili sinyalleri ile birleştirilip kullanılmalı. Ancak bu durumda etkili sonuçlar verir. Kendi beden dilini ve onun beden dilini öğrendiğinde iletişim yeni bir kanal keşfetmiş olacaksın. Kelimeleri kullanmana gerek kalmadan hoşlandığın erkeğin bilinçaltına sinyaller göndereceksin.

O zaman bakış açını ve görüşlerini değiştir. Olmayanlarla uğraşmak yerine sana başarı kazandıracak yöntemleri keşfetmeye başla. “Onu Elde Et PDf” kitabı ile gelen bonus kitaplarda çıktığın yolda sana destek olacak kitaplar. Kendin hakkında sorduğun bazı soruların cevaplarını rahatlıkla bulabilirsin.

Onu Elde Et Hediye Kitapları

Yolun uzun olduğunu ve yardıma ihtiyacın olduğunu belirtmiştim. Onu elde et PDF’i yardımcı kitaplarıyla beraber gönderiliyor. Kitabın içinde yer alan bilgileri uygulamadan önce kendin hakkında bilgi sahibi olman için testler hazırlanmış. Testler sayesinde kendini daha iyi tanıyarak sonraki aşamalarda başarılı olma şansını artırıyorsun.

Onu elde et bonus kitapları

 • İlk İzlenim Testi ve Beni Baştan Yarat
 • Kıskançlık Testi
 • Onunla Chat

Onu Elde et Kitabını İndir

Onu elde et kitabı ve yardımcı kitapları PDF formatında hazırlanmış elektronik kitaplardır. Kitabı cep telefonu tablet bilgisayar ya da masaüstü bilgisayardan okuyabilirsin.

Hayatında yeni bir başlangıç yapmak hoşlandığın erkeği etkilemek ve kendine bağlamak için küçük bir adım atman gerekiyor. Buraya tıklayarak Onu Elde Et kitabını indir ve kendini değiştirmeye başla.

Benzer Konular:

admin: