Kadınları Etkilemenin Yolları

Posted by on Şubat 6, 2013 in Kadınları Etkilemenin Yolları | 2 comments

Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları Etkilemenin Yollarını keşfederek, kadınlar tarafından red edilme olasılığını en aza indirebilirsin. Kadınları Etkileme konusunda detaylı bilgi alabileceğin faydalı bir site. Çevrendeki bazı arkadaşlarının kadınlar üzerinde farklı bir etki bıraktığını ve kadınlarla olan ilişkilerinde daha başarılı olduklarını görürsün.  Erkeklerin Red Edilme sebeplerini araştırdık ve bazı ipuçlarını sizinle paylaşmak istedik.  Flört bir oyundur ve her erkek gibi bir gün red edilebilirsin. Red edilme sebebi senin için her zaman çok açık olmayabilir. Mühim olan bu sebepleri anlayabilmektir. Eğer nerede hata yaptığını bilmiyorsan, bir sonraki denemede şansını nasıl artırabilirsin. Neyse ki, yalnız değilsin. Bu dünyada red edilen tek erkek sen değilsin ve son da olmayacaksın. Peki Neden? “Erkeklerin red edilme sebepleri” nelerdir? Kadınların Etkilemenin Yolları için “Kadınları Tavlamak Sanatı” e-kitabı sana önemli tavsiyeler verebilir. Beden Dili Eğitim seti içinde yer alan bu kitap, tüm sosyal hayatına farklı bir bakış açısı ile bakmanı sağlayabilir.

erkeklerin ve kadınların beden dili

Pek çok acemi, kadınların dikkatini çekmek için pahalı kıyafetler giyer, yüzlerce lira para harcayarak pahalı hediyeler alarak gösteriş yaparlar. Ancak gözden kaçırdıkları önemli bir nokta var. “Sunum”, bir erkeğin kendisini sunması, dış görünümünden daha etkileyicidir.  Aşağıda kendini nasıl ifade etmen gerektiği ve flört oyununda avantaj sağlamak için neler yapman gerektiği konusunda ipuçlarını görebilirsin.

 Kadınları Etkilemenin Yolları ile İlgili Tavsiyeler

  • Kadınların Beden Dilini Okumak ve Anlamak
Kadınlar neyden etkilenir

Kadınların Beden Dili

Kadınlar kendilerine güven veren erkeklerden hoşlanırlar. Kendilerini erkeğin yanında güvende hissetmek isterler. Eğer beden dilinizi doğru kullanırsanız ve sizin yanınızda kendini güvende hissederse bu flört oyunu içinde avantaj sağlarsınız. Aksi takdirde oyun daha başlamadan bitebilir. Beden Dilinizle durumun kontrol altında olduğunu ve kendinizi rahat hissettiğinizi belli edin. Bunu yaparken yapmacık ve abartılı hareketlerden kaçının.  Beden dili bir anahtardır. Sözler ile Beden Dili hareketleri arasında uyumsuzluk varsa, insanlar beden dili ile verilen mesajlara inanmaktadır.  Şunu sakın unutmayın, kadınlarla olan ilişkilerinizde kendinizi rahat hissetmiyorsanız ve sadece öyle olduğunuzu düşünmelerini istiyorsanız pek başarılı olmazsınız. Çünkü beden diliniz sizi ele verir. En iyi sonuç için öncelikli olarak kendine güvenmek ve kadınlarla olan ilişkilerin konusundaki yeteneklerini geliştirmelisin. Kadın – Erkek ilişkilerinde sergilenen Beden Dili karşı cinse farklı mesajlar vermekte son derece etkilidir. Erkeklerin Beden Dili ve Kadınların Beden Dili farklılıklar gösterir  Bu ve diğer konulara ait detaylı açıklamalara Beden Dili Eğitim Seti ile ulaşabilirsin.

  • Enerji Uyumu ve Ortam

Toplumun erkeklere biçtiği bir rol vardır. Erkek güçlü, ağırbaşlı ve ciddi olmalıdır. Ancak kadınlar bağlanabilecekleri bir erkek ararlar. Bir kadına çıkma teklifi etmeden önce, onun enerjisini, ruh halini ve bulunduğunuz ortamı iyi anlamalısın. Bir kadın onun enerji seviyesine yakın birisini arar. Onun dikkatini çekmek için onu tam olarak anlamalısın. Seni red etmemesi için enerjisine, beden dili hareketlerine ve söylediklerine dikkat kesilin. Bu sayede onun ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir enerji uyumu yakalayabilirsin.

  • Pozitif Beden Dili Seçimi

Az önce bahsetmiştim beden dili önemli bir anahtardır. Kadın ve erkek karşısındakinin doğru insan olup olmadığını anlamak için bir süreç yaşarlar. Bu sürece Flört, buluşma ya da çıkmak deyin. Bu tam bir evrim süreci gibidir. İç güdüler yüzlerce, binlerce yıldır bizlere eşlik ediyor ve edecekler. İlk karşılaşmada sergilenen tutumlar karşılıklı olarak güven ya da güvensizlik duygusu yaratır. Yaratılan güvensizlik izlerini silmek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle şüpheci, sıkıcı, tedirgin edici ya da kapalı bir beden dili sergilemek yerine, “pozitif bir beden dili” sergilemek en doğrusu olacaktır.

  • Abartılı Davranmak ya da Pasif Gözükmek

Bıçak sırtı bir konudur. Halka açık bir alanda ya da yalnız başınıza kaldığınızda dikkat çekmek için komik durumlara düşmekten kaçının. Ağırbaşlı gözükmek için sessiz kalmak ya da çok neşeli ve eğlenceli biri olduğunu göstermek için yüksek sesle kahkaha atmak seni çekici yapmaktan çok itici bir hale getirilebilir. Bu çok ince bir çizgidir ve çizginin diğer tarafına her an taşabilirsin. Bunu kontrol altına almaya çalışırken ilgisiz, dengesiz, alakasız, güvensiz gözükebilirsin.

Kadınları Etkilemek için Plan Yapın

Bunun çok basit biriş olduğunu düşünmeni istemiyorum. Ama aynı zamanda imkansız bir görevde değil. Herhangi bir plan yapmadan karşılaştığın ilk anda onun sana “EVET” demesini beklemek biraz saflık olur. Bunun farklı sebepleri vardır, he rşeyden önce karşındaki kadın sana “Hafif” gözükmek istemeyecektir. Süreci zamana yaymalısın. Gerçekten onu elde etmek istiyorsan, onunla vakit geçirmeli ve onunla sohbet etmelisin. Bu buluşmalar sırasında yukarıda bahsedilen hususlara dikkat etmelisin. Kadınları Etkilemenin Yollarını öğrenmek için kendinizi keşfedin.

Şimdiye Beden Dili ve Kadınları etkilemek üzerine anlattıklarım aslında kadınlar için de geçerli. Erkeklerin Beden Dili sayfasına gelen çok sayıdaki soru ve yorum üzerine bu yazıyı hazırladım. Konuyu birkaç tavsiye ile bağlamak istiyorum.

Sakın KAÇMA! Cevap EVET ya da HAYIR olabilir. Her iki durumda da cevabın tam anlamını kavrayamayabilirsin. Bazen EVET, Hayır’dır. Bazen EVET, EVET’tir. Gerçek cevabı kavradığında ve bu cevap HAYIR ise KAÇMA! Doğru yöntemleri kullanarak, onu ikna etmek ve kararını değiştirmek için şansın olabilir.

Daha önce red edilmiş olabilirsin. Red edilmenin sebebi hep aynı taktikleri denemek olabilir mi? Hep aynı taktikleri deneyerek farklı sonuçlar elde etmeyi bekliyor olabilir misin? Farklı bir şey denemenin zamanı geldi. Kendi Beden Dilini ve Kadınların Beden Dilini keşfetmekle başlayabilirsin. Kendinizden emin olun ve kadınları etkileyebileceğinizi düşünün. Kadınları Etkilemenin Yollarını  öğrenmek ve yeni metotlar keşfetmek için için Beden Dili Eğitimi ve Kadınları Tavlamak Sanatı e-kitaplarını okuyun.

Benzer Konular:

2 Comments

  1. Çok yerinde bir tespit beden dilinin çok önemli olduğunu bizzat kendim test ettim faydalı bir paylaşım olmuş tebrikler admin

    • 17 yaşında olmama rağmen bu tarz bilgilere ilgiliydim ama biraz daha bilinenlerin dışına çıkılsa daha faydalı olabilir mesela hayır dan sonra bir şansım olacağını düşünmemiştim bunun YILIŞIKLIK olarak adlandırlıacağını düşünmüştüm hep ama güzel yazı yurdum insanlarını biraz daha insani bir hal içerisine sokar umarım

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 2 =